e-Okul e-Devlet Girişi

e-Okul e-Devlet Girişi. Milli Eğitim Bakanlığı e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine daha kolay ve daha hızlı girmenin yolu  e-Devlet Milli Eğitim Bakanlığı Öğrenci Bilgi Sistemi Girişi. e-Devlet şifresiyle https://www.turkiye.gov.tr/ogrenci-bilgi-sistemi URL adresi.

e-DEVLET e-OKUL GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ

e-Okul e-Devlet Giriş 2019, e-Okul e-Devlet Giriş 2020, e-Devlet Şifresiyle e-Okul Öğrenci Girişi, e-Devlet Şifresiyle e-Okul Veli Girişi hem daha kolay hemde daha hızlı üstelik tek sahip olmanız gereken PTT’den alacağınız  e-Devlet şifresi.

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine e-Devlet Şifresiyle ve TC Kimlik Numaranızla giriş yapabiliyorsunuz.

Bu hizmeti kullanarak Milli Eğitim Bakanlığına bağlı öğretim kurumlarına kayıtlı, velisi olduğunuz öğrencilerin listesine ulaşabilirsiniz. İsimlerin yanında bulunan bağlantıyı takip ederek, e-Okul sistemine ulaşabilir, öğrenciye ait detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

e-Oku Veli Bilgilendirme sistemine MEB e-okul.gov.tr adresinden Yani Milli Eğitim Bakanlığı resmi web sayfasından giriş yapmanız halinde ise

1- Öğrenci TC Kimlik No

2-Öğrenci No

3-Güvenlik Kodu

4-Öğrenci Kimlik Bilgileri ile ilgili soru

5-Öğrenci Kimlik Bilgileri ile ilgili soru

6-Öğrencinizin resmini seçerek

giriş yapılabilmekte olup tamı tamına 6 aşamalı bir işlem yapıyorsunuz.

Bu nedenle lisemis ekibi olarak bir e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine kolay ve hızlı girmenin yolu e-Devlet Kapısı diyoruz.

(Visited 9.844 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir